Ansatte
Marit Andreassen
Virksomhetsleder/sosiolog
Mob: 95 76 30 23
marit.andreassen@korusnord.no
Øystein Gravrok
Nestleder /samfunnsgeograf
Mob: 95 28 99 76
oystein.gravrok@korusnord.no
Vegard A . Schancke
Seniorrådgiver/sosiolog
Mob: 90 12 29 66
vegard.schancke@korusnord.no
Rune Horrigmoe
Mob:97 51 15 04
rune.horrigmoe@korusnord.no
Lena Mikalsen
Konsulent 
 Tlf: 76 96 73 11
lena.mikalsen@korusnord.no
Anne Kristine Berthelsen
Seniorrådgiver/Jordmor
Mob:93 49 92 20
anne.berthelsen@korusnord.no
Carina Kaljord
Kom.rådgiver /journalist
Mob: 95 70 89 27
carina.kaljord@korusnord.no
Bente Evensen
Seniorrådgiver
Mob: 41 61 14 80
bente.evensen@korusnord.no
June Rondestvedt
Seniorrådgiver/Ergoterapeut
Mob:90 08 64 27
june.rondestvedt@korusnord.no
Elisabeth Nordmo
Seniorrådgiver
Mob:95 06 47 18
elisabeth.nordmo@korusnord.no
Terje Myller
Seniorrådgiver/sosialantropolog
Mob: 93 26 89 88
terje.myller@korusnord.no
Trude Aalmen
Seniorrådgiver/sosiolog
Mob:92 26 93 97
trude.aalmen@korusnord.no
Rune Paulsen
Rådgiver/økonom
Mob: 95 17 78 97
rune.paulsen@korusnord.no
Linda Johnsen
Seniorrådgiver
Mob:99 16 37 03
linda.johnsen@korusnord.no 
Siv Maude
Seniorrådgiver
Mob:95 49 65 70
siv.maude@korusnord.no
Mikael Aagaard
Seniorrådgiver
Mob: 954 09 515
mikael.aagaard@korusnord.no
Liv Salen 
Rådgiver/Barnevernspedagog
Mob:91 10 86 98
liv.salen@korusnord.no 
Andre Rondestvedt
Seniorrådgiver
Mob: 93068985
andre.rondestvedt@korusnord.no
Pål Domben
Seniorrådgiver
pal.domben@korusnord.no
Steinar Ellefsen
Seniorrådgiver
steinar.ellefsen@korusnord.no
Rolf Markussen
20%-stilling
Seniorrådgiver, Førsteamanuensis
Mob: 97 07 07 76
rolf.a.markussen@uit.no
Daniel Andre Voll Rød 
20%-stilling
daniel.a.rod@uit.no
   

 

Sist endret 23.jun 2022

Lukk
Tips en venn:
Ditt fornavn:

Din e-post adresse:
Ditt etternavn:

Din venns e-post adresse:
Din melding / beskjed / kommentar:

Kode: fh6so8
(Skriv inn koden over.)