Ansatte
   
Marit Andreassen
Virksomhetsleder/sosiolog
Tlf:76 96 73 40
Mob: 95 76 30 23
Marit.andreassen@korusnord.no

 

Øystein Gravrok
Nestleder /samfunnsgeograf
Tlf:76 96 73 70
Mob: 95 28 99 76
oystein.gravrok@korusnord.no
Marit Fuhr Dahl
Konsulent
Tlf:76 96 73 12
Mob: 90 56 92 07
marit.fuhr.dahl@korusnord.no
Beate Steinkjer
Redaktør/ spesialpedagog
Tlf:76 96 73 16
Mob: 94 81 38 67
beate.steinkjer@korusnord.no
Kent Ronny Karoliussen
Seniorrådgiver/samfunnsplanlegger
Tlf:76 96 73 17
Mob: 97 48 12 78
kent.ronny.karoliussen@korusnord.no
Anne Kristine Berthelsen
Vegard A . Schancke
Seniorrådgiver/sosiolog
Tlf:76 96 73 35
Mob: 90 12 29 66
vegard.schancke@korusnord.no
Rune Horrigmoe
Rådgiver
Tlf:76 96 73 30
Mob:97 51 15 04
rune.horrigmoe@korusnord.no
Anne Kristine Berthelsen
Seniorrådgiver
Tlf:76 96 73 38
Mob:93 49 92 20
anne.kristine.berthelsen@korusnord.no
Carina Kaljord
Kommunikasjonsrådgiver /journalist
Tlf:76 96 73 18
Mob: 95 70 89 27
carina.kaljord@korusnord.no
Elisabeth Nordmo
Seniorrådgiver
Tlf:76 96 73 37
Mob:95 06 47 18
elisabeth.nordmo@korusnord.no
 
Kari Hjertholm Danielsen
Rådgiver/vernepleier
Tlf:76 96 73 36
Mob: 99 36 81 06

kari.hjertholm.danielsen@korusnord.no
Rune Paulsen
Rådgiver/økonom
Tlf:76 96 73 15
Mob: 95 17 78 97
rune.paulsen@korusnord.no
Terje Myller
Seniorrådgiver/sosialantropolog
Tlf:76 96 73 33
Mob: 93 26 89 88
terje.myller@korusnord.no
Turi E Enoksen
Seniorrådgiver/Pedagog
Tlf:76 96 73 19
Mob: 41 54 41 69
turi.enoksen@korusnord.no
Bente Evensen
Rådgiver/Pedagog
Tlf: 76 96 73 34
Mob: 41 61 14 80
bente.evensen@korusnord.no

 

 

 

   
   
Linda Johnsen
Seniorrådgiver/
barnevernspedagog/, 
Master i sosialt arbeid
Tlf:76 96 73 32
Mob:99 16 37 03
linda.johnsen@korusnord.no 
Ann Heidi Nebb
Seniorrådgiver/psykologspesialist
Mob:91 81 47 84
ann.heidi.nebb@korusnord.no
Liv Salen 
Rådgiver/Barnevernspedagog
Tlf:76 96 73 14
Mob:91 10 86 98
liv.salen@korusnord.no 
Trude Aalmen
Seniorrådgiver/sosiolog
Tlf:76 96 73 13
Mob:92 26 93 97
trude.aalmen@korusnord.no
Lena Mikalsen
Konsulent 
Tlf: 76 97 73 10
lena.mikalsen@korusnord.no

 


     
Ida Haug
Seniorrådgiver
Tlf: 76 96 73 39
Mob: 48 03 12 82
ida.haug@korusnord.no
Øystein Henriksen 
20%-stilling
Seniorrådgiver, Dosent
Tlf: 75 51 73 22
Mob: 91 10 55 80
oystein.henriksen@nord.no
Silje Camilla Wangberg
20%-stilling

Seniorrådgiver/phd
Tlf:76 96 73 31
Mob: 93 26 25 39
silje.wangberg@korusnord.no
Rolf Markussen
10%-stilling
Seniorrådgiver, Førsteamanuensis
Tlf: 76 96 61 51
Mob: 97 07 07 76
rolf.a.markussen@uit.no
   
          
         
         
   

Sist endret 18.aug 2017

Lukk
Tips en venn:
Ditt fornavn:

Din e-post adresse:
Ditt etternavn:

Din venns e-post adresse:
Din melding / beskjed / kommentar:

Kode: o10k0y
(Skriv inn koden over.)